Nexus Automotive Ukraine

 

Nexus Automotive Ukraine (NAU) to nowy sojusz, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności firm działających na regionalnym rynku dystrybucji części zamiennych. Spółka Nexus Automotive Ukraine LLC powstała w grudniu 2016 r. poprzez porozumienie zawarte pomiędzy liderami w branży motoryzacyjnej na Ukrainie. 

NAU jest regionalnym przedstawicielem globalnej grupy zamówień NEXUS Automotive International (N!), Aktualnie reprezentowanej w 128 krajach.

Głównym celem NAU jest stworzenie dodatkowej wartości i możliwości dalszego rozwoju dla członków w zakresie łańcucha dostaw.

Nasi partnerzy stali się wiodącymi dystrybutorami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.

 

Partnerzy:

                 

 

 

Auto Trade Company jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 1995 roku firma przestrzega zasad budowania długoterminowych otwartych i przejrzystych relacji partnerskich. FIirma obsługuje 893 stałych Klientów bazując na 48 partnerach, którzy są z nią od początku jej istnienia. Dziś Auto Trade Company jest jednym z wiodących importerów-dostawców komponentów samochodowych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie i współpracuje z 38 producentami części samochodowych.

 

 

 

 

 

Założona w 1999 r. Autofastera Ltd jest najbardziej doświadczoną firmą w dziedzinie części zamiennych do europejskich pojazdów użytkowych na Ukrainie.

Z czasem, holding AUTOFASTERA Truck Parts Group skonsolidował profesjonalną kadrę, dobrze rozwiniętą sieć oddziałów na Ukrainie, magazyn centralny, szybką logistykę, innowacyjne rozwiązania IT. W  portfolio Firmy  znajduje się  wielu czołowych światowych producentów. Wszystko to pozwala Autofastera Ltd. zaspokoić potrzeby ukraińskiego rynku wtórnego oraz budować długotrwałe i pełne zaufania relacje z zagranicznymi partnerami biznesowymi i klientami na Ukrainie.

Powierzchnia magazynowa 6000 m², 30 000 sztuk w magazynie, 10.000 partnerów biznesowych na Ukrainie, udział w międzynarodowym sojuszu NEXUS umożliwiają firmie AUTOFASTERA Truck Parts Group dalszy rozwój. Autofastera Ltd. dąży do osiągnięcia doskonałej jakości usług dla właścicieli pojazdów użytkowych, usług i innych klientów, stale angażując się w podnoszenie profesjonalnej wiedzy i umiejętności zarówno swoich pracowników, jak i pracowników ukraińskich partnerów. Udzielanie pomocy, zaspokajanie potrzeb naszych klientów za pomocą wysokiej jakości części zamiennych po przystępnej cenie w krótkim czasie, otrzymywanie wdzięcznych pozytywnych opinii - to najlepsza ocena pracy AUTOFASTERA Truck Parts Group. 

  

 

Auto Standard Group zrzesza firmy które z powodzeniem dostarczają części zamienne klientom od ponad 20 lat. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi firma jest jednym z największych na Ukrainie dostawców w branży dystrybucji części zamiennych. Sprzedaż realizowana jest poprzez sklepy, hurtownie, sieci handlowe, stacje paliw i sprzedaż bezpośrednią. Firma posiada dwa główne biura w Kijowie i Lwowie oraz liczne magazyny lokalne na terenie Ukrainy.

 

 

 

Firma "Bastion" (LTD "Spec - autotechnika - M") jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 2000 r. Firma angażuje się w budowanie długoterminowych, otwartych  i przejrzystych partnerstw z dostawcami, producentami i kupującymi. Strategia rozwoju opiera się na zasadzie sekwencyjnego przemieszczania się z jednego etapu do drugiego. Na każdym z tych etapów rozwoju osiąga najlepsze wyniki i gromadzi doświadczenie, wiedzę, umiejętności. 

Dziś "Bastion" jest jednym z wiodących dostawców części zamiennych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie.   Asortyment jest tworzony zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku. Klientom oferuje szeroki zakres usług, w tym różnorodne opcje płatności, elastyczny system zniżek, zoptymalizowaną formę wprowadzania zamówień, dostawę towarów, własną platformę informatyczną do wyboru części samochodowych, stałe szkolenia holdingowe, promocje, informacje i wsparcie techniczne, dostarczanie certyfikatów jakości i gwarancji dla wszystkich dostarczonych produktów. Zaufanie partnerów biznesowych zobowiązuje Firmę do ciągłego rozwoju, modernizowania procesów biznesowych i  dążenia  do bycia stabilnym partnerem i liderem rynku.

 

 

 

 

 

Firma Strans jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych od 2005 roku. Firma stworzyła najbardziej kompletny asortyment produktów do samochodów ciężarowych, autobusów i innego specjalistycznego sprzętu , zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku części samochodowych. Obecnie asortyment składa się z 64 grup towarów i ponad 50 000 sztuk części zamiennych. Strans współpracuje z ponad 100 dostawcami, aby zaspokoić potrzeby właścicieli samochodów i zapewnić najszerszą gamę produktów. Dla wygody swoich klientów Strans wprowadził własną usługę kurierską, otworzył sieć sklepów na terenie całej Ukrainy i stworzył sklep internetowy. Priorytetm Firmy jest to, aby każdy klient otrzymał niezbędne części zamienne w ciągu 24 godzin!