NACE

NEXUS AUTOMOTIVE CENTRAL EUROPE - N!ACE


Nexus Automotive Central Europe jest organizacją stworzoną w ramach globalnej grupy zakupowej Nexus Automotive International SA z siedzibą w Genewie, zrzeszającą dystrybutorów części motoryzacyjnych z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji. Spółka Nexus Automotive International SA powstała w 2014 roku. Obecnie Nexus obecny jest w ponad 138 krajach na świecie a obroty przekraczają kilkadziesiąt mld euro rocznie. Grupa stale współpracuje z ponad 80 kluczowymi dostawcami części zamiennych.

 

Spółka Nexus Automotive Central Europe (N!ACE) powołana została w celu nawiązania relacji biznesowych na rynku części zamiennych. Założycielami N!ACE są firmy Inter Parts Sp. z o.o.  oraz Auto Land Polska S.A., czołowi dystrybutorzy części zamiennych do samochodów osobowych w Polsce. Działania operacyjne spółki skoncentrowane są na rynku polskim oraz w krajach ościennych.

 

Celem strategicznym naszej działalności jest rozwój firm zrzeszonych w projekcie N!ACE na rynkach lokalnych. Wartością dodaną partnerstwa w N!ACE jest wzrost konkurencyjności w zakresie zakupów części zamiennych jak również w obszarze łańcucha dostaw.

 

 

Partnerzy N!ACE


Inter Land Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

 

 

 

Inter Land Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

Spółka Inter Land to wspólna platforma zakupowa dwóch dystrybutorów, Inter Parts Sp. z o.o.  i Auto Land S.A. Dział zamówień spółki zlokalizowany jest na ulicy Leonharda 5a w Olsztynie, natomiast centrum logistyczne Inter Landu znajduje się w Stawigudzie, przy ulicy Jarzębinowej. Od 1 stycznia 2015 r. Inter Land reprezentuje na polskim rynku międzynarodową grupę zakupową Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie.

 

 

Inter Parts

 

Firma Inter Parts Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Stawigudzie k. Olsztyna. Doskonałe relacje, wypracowane z klientami pozwoliły na przełomie lat na dynamiczny rozwój dystrybucji Inter Parts, dzisiaj firma zajmuje ważne miejsce w gronie liderów polskiego rynku aftermarketowego. Inter Parts specjalizuje się w sprzedaży samochodowych i motocyklowych części zamiennych oraz akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. Dzięki bezpośredniej i wieloletniej współpracy z największymi producentami z całego świata, Inter Parts oferuje produkty najwyższej jakości, które dystrybuowane są poprzez sieć oddziałów własnych oraz hurtowni partnerskich.

 

 

Auto Land

 

Auto Land Polska S.A. to jeden z liderów polskiego rynku aftermarketowego, z siedzibą w Olsztynie. Rozbudowana sieć dystrybucji, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Firma Auto Land specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. Dystrybucja ALP oparta jest na zapewnieniu optymalnego serwisu, szerokiej oferty i dostępności towarów. Ważnym elementem profesjonalnej obsługi jest sprawna logistyka. Firma posiada własną flotę samochodową, która dostarcza towar w systemie tras dziennych i nocnych dwukrotnie w ciągu doby. Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 130.000 pozycji magazynowych.

AMT Automotive Team

 

 

AMT Automotive Team

 

AMT Automotive Team, firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży dystrybucji części samochodowych, obejmuje terenem działalności Czechy oraz Słowację, posiada w ofercie części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych oraz szeroką ofertę olei i akcesoriów motoryzacyjnych.

Lal-Auto

Lal-Auto

 

Lal-Auto, firma związana z branżą motoryzacyjną od 1994 roku, jest wiodącym dystrybutorem części samochodowych, olei i akcesoriów w obwodzie Kaliningradzkim, posiada rozbudowany system dystrybucji, sprzedaż jest realizowana poprzez sieć sklepów i hurtowni oraz przez platformę internetową.

PARTNERSTWO ZAWIESZONE

ACAuto

 

ACAuto

 

 

Specjalizacją firmy ACAuto Borkowski Zajkowski jest import i sprzedaż sprężarek i kompresorów klimatyzacji a także regeneracja i sprzedaż części do sprężarek i osprzętu do klimatyzacji. ACAuto jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Denso. Dodatkowo, jako Bendiks.pl firma prowadzi sprzedaż alternatorów i rozruszników oraz części zamiennych od blisko 50 renomowanych dostawców z całego świata. Bendiks jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Bosch.

Intervito

Intervito

Firma Intervito jest dystrybutorem części zamiennych do wszystkich marek pojazdów o specjalizacji Citroen-Peugeot-Renault. Oferta produktowa Intervito opiera się na renomowanych dostawcach będących kooperantami fabryk samochodowych na tzw. „pierwszy montaż”. Intervito jest również autoryzowanym dystrybutorem firmy NTN-SNR, czołowego producenta łożysk dla przemysłu i motoryzacji. Sprzedaż produktów realizowana jest na terenie Polski i krajów ościennych.

 

 

Motogama

Motogama

Motogama Spółka Jawna to Firma z tradycjami, działająca na rynku od 1992 roku, jako dystrybutor części samochodowych. Przez kilkadziesiąt lat istnienia udało jej się wypracować skuteczne rozwiązania, nabyć specjalistyczną wiedzę na temat branży oraz zdobyć nienaganną reputację. Dysponuje odpowiednimi zasobami, umożliwiającymi skuteczne zarządzanie Firmą. Posiada  doświadczony zespół pracowników, który jest w stanie sprostać zmieniającym się wymogom. Priorytetem Firmy jest koncentracja na Klientach i  dążenie do wyjątkowych standardów.

Nexus Automotive Ukraine

Nexus Automotive Ukraine

 

Nexus Automotive Ukraine (NAU) to nowy sojusz, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności firm działających na regionalnym rynku dystrybucji części zamiennych. Spółka Nexus Automotive Ukraine LLC powstała w grudniu 2016 r. poprzez porozumienie zawarte pomiędzy liderami w branży motoryzacyjnej na Ukrainie. 

NAU jest regionalnym przedstawicielem globalnej grupy zamówień NEXUS Automotive International (N!), Aktualnie reprezentowanej w 128 krajach.

Głównym celem NAU jest stworzenie dodatkowej wartości i możliwości dalszego rozwoju dla członków w zakresie łańcucha dostaw.

Nasi partnerzy stali się wiodącymi dystrybutorami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.

 

Partnerzy:

                 

Auto Trade Company

 

 

Auto Trade Company jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 1995 roku firma przestrzega zasad budowania długoterminowych otwartych i przejrzystych relacji partnerskich. FIirma obsługuje 893 stałych Klientów bazując na 48 partnerach, którzy są z nią od początku jej istnienia. Dziś Auto Trade Company jest jednym z wiodących importerów-dostawców komponentów samochodowych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie i współpracuje z 38 producentami części samochodowych.

 

 

 

Autofastera Ltd

 

 

Założona w 1999 r. Autofastera Ltd jest najbardziej doświadczoną firmą w dziedzinie części zamiennych do europejskich pojazdów użytkowych na Ukrainie.

Z czasem, holding AUTOFASTERA Truck Parts Group skonsolidował profesjonalną kadrę, dobrze rozwiniętą sieć oddziałów na Ukrainie, magazyn centralny, szybką logistykę, innowacyjne rozwiązania IT. W  portfolio Firmy  znajduje się  wielu czołowych światowych producentów. Wszystko to pozwala Autofastera Ltd. zaspokoić potrzeby ukraińskiego rynku wtórnego oraz budować długotrwałe i pełne zaufania relacje z zagranicznymi partnerami biznesowymi i klientami na Ukrainie.

Powierzchnia magazynowa 6000 m², 30 000 sztuk w magazynie, 10.000 partnerów biznesowych na Ukrainie, udział w międzynarodowym sojuszu NEXUS umożliwiają firmie AUTOFASTERA Truck Parts Group dalszy rozwój. Autofastera Ltd. dąży do osiągnięcia doskonałej jakości usług dla właścicieli pojazdów użytkowych, usług i innych klientów, stale angażując się w podnoszenie profesjonalnej wiedzy i umiejętności zarówno swoich pracowników, jak i pracowników ukraińskich partnerów. Udzielanie pomocy, zaspokajanie potrzeb naszych klientów za pomocą wysokiej jakości części zamiennych po przystępnej cenie w krótkim czasie, otrzymywanie wdzięcznych pozytywnych opinii - to najlepsza ocena pracy AUTOFASTERA Truck Parts Group. 

  

 

Auto Standard Group

Auto Standard Group zrzesza firmy które z powodzeniem dostarczają części zamienne klientom od ponad 20 lat. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi firma jest jednym z największych na Ukrainie dostawców w branży dystrybucji części zamiennych. Sprzedaż realizowana jest poprzez sklepy, hurtownie, sieci handlowe, stacje paliw i sprzedaż bezpośrednią. Firma posiada dwa główne biura w Kijowie i Lwowie oraz liczne magazyny lokalne na terenie Ukrainy.

 

Bastion

 

 

Firma "Bastion" (LTD "Spec - autotechnika - M") jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 2000 r. Firma angażuje się w budowanie długoterminowych, otwartych  i przejrzystych partnerstw z dostawcami, producentami i kupującymi. Strategia rozwoju opiera się na zasadzie sekwencyjnego przemieszczania się z jednego etapu do drugiego. Na każdym z tych etapów rozwoju osiąga najlepsze wyniki i gromadzi doświadczenie, wiedzę, umiejętności. 

Dziś "Bastion" jest jednym z wiodących dostawców części zamiennych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie.   Asortyment jest tworzony zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku. Klientom oferuje szeroki zakres usług, w tym różnorodne opcje płatności, elastyczny system zniżek, zoptymalizowaną formę wprowadzania zamówień, dostawę towarów, własną platformę informatyczną do wyboru części samochodowych, stałe szkolenia holdingowe, promocje, informacje i wsparcie techniczne, dostarczanie certyfikatów jakości i gwarancji dla wszystkich dostarczonych produktów. Zaufanie partnerów biznesowych zobowiązuje Firmę do ciągłego rozwoju, modernizowania procesów biznesowych i  dążenia  do bycia stabilnym partnerem i liderem rynku.

 

 

 

Strans

 

 

Firma Strans jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych od 2005 roku. Firma stworzyła najbardziej kompletny asortyment produktów do samochodów ciężarowych, autobusów i innego specjalistycznego sprzętu , zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku części samochodowych. Obecnie asortyment składa się z 64 grup towarów i ponad 50 000 sztuk części zamiennych. Strans współpracuje z ponad 100 dostawcami, aby zaspokoić potrzeby właścicieli samochodów i zapewnić najszerszą gamę produktów. Dla wygody swoich klientów Strans wprowadził własną usługę kurierską, otworzył sieć sklepów na terenie całej Ukrainy i stworzył sklep internetowy. Priorytetm Firmy jest to, aby każdy klient otrzymał niezbędne części zamienne w ciągu 24 godzin!

 

AVD Trade jest oficjalnym dystrybutorem części zamiennych do pojazdów pasażerskich i użytkowych. Szybko rozwijająca się, zyskująca zaangażowanie większości klientów w regionie, firma przechodzi na inny poziom rozwoju w 2012 roku i chce zostać krajowym dystrybutorem części samochodowych. AVD Trade doskonale łączy europejski poziom przygotowania, planowania i współpracy we wszystkich procesach biznesowych w firmie. 

 

 

 

Auto Euro

Auto Euro

 

 

Firma AUTO EURO S.A. została utworzona w 1991 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycje na lubelskim rynku motoryzacyjnym.

Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z największymi producentami części zamiennych z całej Europy, którzy swoje wyroby dostarczają na linie montażowe wszystkich znanych producentów samochodów, firma oferuje  produkty najwyższej jakości.

 

AUTO EURO S.A. jest członkiem założycielem SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych).

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferują bogatą paletę asortymentową, systematycznie wzbogacaną o nowe artykuły. Swoją ofertę kierują do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własny tabor, a także do klientów indywidualnych. Dział sprzedaży tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy zawsze mogą służyć fachową poradą. Firma zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, nowoczesne formy komunikacji oraz szybką i skuteczną realizację dostaw. Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie  klientów, każdy partner handlowy ma swojego przedstawiciela, z którym ma możliwość indywidualnego negocjowanie warunków współpracy.

 

Obecnie Firma posiada 10 oddziałów na terenie Polski.

 

www.autoeuro.com.pl

Politrans

Politrans

 

POLITRANS (Mołdawia)

www.politrans.md

 

 

Firma POLITRANS została założona w 1995 roku. Jej główny profil, to działalność transportowa z flotą ponad 40 ciężarówek. W 2001 r. zdecydowano  o budowie własnego centrum serwisowego o łącznej powierzchni 2000 m2. Dzisiaj istnieją 2 warsztaty w Kiszyniowie i Balti.

 

„Zajmujemy  się konserwacją wszystkich marek europejskich ciężarówek i przyczep - mamy pełne systemy diagnostyczne dla: VOLVO, RENAULT, MERCEDES, MAN, DAF, Scania, Iveco, Knorr Bremse, WABCO. Możemy zaoferować kompleksową obsługę diagnostyczną oraz pełen zakres napraw dla ciężarówek i przyczep.

 

W 2002 roku otworzyliśmy pierwszy sklep części zamiennych do samochodów ciężarowych i przyczep. Obecnie nasz dział części zamiennych do samochodów ciężarowych i przyczep zawiera sieć 8 sklepów, obejmujących wszystkie strategiczne obszary gospodarcze z Mołdawii.

 

Nasz personel liczy około 120 osób.”

 

 

GBS S.R.L.

GBS S.R.L.

 

GBS SRL (Mołdawia)

www.gbs.md 

 

Firma GBS została założona 25 sierpnia 1995 r. pod znakiem towarowym AUTODOCTOR. Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż hurtowa i detaliczna części samochodowych.

 

Firma GBS jest oficjalnym przedstawicielem ponad 120 marek części samochodowych, olejów i akcesoriów. Posiada 14 oddziałów handlu detalicznego i hurtowego, scentralizowane magazyny z zapasami technicznymi o powierzchni 5000 mkw. a także centrum serwisowe. Autoryzowane centrum serwisowe z 50 stanowiskami, w tym trzy strefy napraw AUTODOCTOR, oddzielna strefa specjalistyczna do naprawy automatycznych skrzyń biegów, a także strefy gwarancyjne i pogwarancyjne Chevroleta, Opla i Peugeota. Personel firmy liczy ponad 380 osób, a jej flota samochodowa składa się z 60 samochodów, które realizują dostawę towarów na całym terytorium Mołdawii.

 

Od 2014 roku GBS stał się oficjalnym sprzedawcą marki Chevrolet w Mołdawii, a w sierpniu 2017 r.  także  oficjalnym sprzedawcą marek Opel i Peugeot . Od 2019 roku GBS stał się oficjalnym sprzedawcą Zotye Auto i Great Wall Haval.

 

W czerwcu 2016 r. GBS dołączył do Grupy NEXUS Automotive International (NAI), a we wrześniu 2019 r. do NEXUS AUtomotive Central Europe (NACE).

 

Obrót firmy GBS w roku 2018 wyniósł 19,5 miliona euro, ze wzrostem  23,7% w porównaniu do roku 2017. Naszymi głównymi dostawcami są takie marki jak Meyle, Monroe, NTN-SNR, Wix Filters i RTS. Według statystyk służby celnej firma GBS zajmuje pierwsze miejsce na mołdawskim rynku części samochodowych.

Truck Elements Express

 

TRUCK ELEMENTS EXPRESS

t2e.ro

 

Truck Elements Express jest rumuńskim importerem i dystrybutorem zajmującym się autoryzacją, częściami zamiennymi i transportem od 10 lat. T2E zapewnia pełną gamę OE i OEM części, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów i zatrudnia 95 pracowników. Magazyn centralny znajduje się w Oradea, a filie w Arad, Timisoara, Oradea, Baia Mare, Satu Mare, Cluj-Napoca, Zalau, Alba Iulia, Sibiu, Bistrita, Deva.


Od 1 stycznia 2023 r. Truck Elements Express (T2E) integralnie dołączy do NEXUS Central Europe.

Materom

Firma Materom od 2015 roku jest członkiem Nexus Automotive International. To dynamiczna firma rodzinna z 25-letnim doświadczeniem, plasująca się w pierwszej trójce dystrybutorów części samochodowych, w 100% rumuńskim kapitałem.

Wizją Grupy MATEROM jest rozwój udanego biznesu wśród wiodących firm w Rumunii. Aktywnie komunikują się ze swoimi klientami i dostawcami, aby przynosić zyski i łączyć najbardziej znanych producentów samochodów z konsumentami.

Regionalni dostawcy

Strategiczni dostawcy

Preferowani dostawcy

Notowani dostawcy

Dołącz do N!ACE

Serdecznie zapraszamy niezależnych dystrybutorów części zamiennych do zapoznania się z ofertą współpracy w ramach projektu N!ACE.

 

Biuro koordynatora NexusAuto/NexusTruck

Stawiguda, ulica Jarzębinowa 16, Polska

E-mail: 

Telefon: +48 669 600 266