Nexus Auto

NexusAuto to międzynarodowy projekt stworzony przez Grupę NexusAutomotive International SA. W jej skład wchodzi ponad 100 dystrybutorów części zamiennych z całego świata. W Polsce projekt koordynowany jest przez Nexus Automotive Central Europe.

 

Sieć warsztatów NexusAuto to propozycja dla najbardziej wymagających.Unikalny i stale rozbudowywany pakiet wsparcia działa w ramach wyjątkowo elastycznej formuły. Widać to już w trakcie doboru bezpłatnegopakietu NexusStart. Począwszy od elementów zewnętrznego oszyldowania, a na unikalnych narzędziach i urządzeniach skończywszy, realizowanesą rzeczywiste potrzeby aplikującego warsztatu. NexusStart może być w formie odpłatnej, na bardzo preferencyjnych warunkach, rozbudowywany praktycznie bez ograniczeń.
 

 

Po przystąpieniu do sieci NexusAuto serwis otrzymuje dostęp do NexusPlatform. Za jej pośrednictwem może wymieniać zbierane punkty na dowolne elementy z wyjątkowego katalogu. Program został zbudowany tak, aby odpowiadał realnemu zapotrzebowaniu niezależnego warsztatu samochodowego na dynamicznie zmieniającym się rynku. Będzie też na bieżąco modyfikowany i aktualizowany, aby zawsze stanowił najlepsze wsparcie.

 

Prezentacja firm tworzących Nexus Automotive Central Europe:

        

Auto Land

Inter Parts