200 oszyldowanych NexusAuto w Polsce

200 oszyldowanych NexusAuto w Polsce
27.12.2022

To warsztat Auto Naprawa Gregor z Sadlinek nieopodal Kwidzyna.

 

Jego szef p. Grzegorz Miłek jest przedstawicielem średniego pokolenia polskich mechaników. Pracuje w branży od 18 lat, z czego ostatnie 6 już w swoim warsztacie. Ma też bogate doświadczenie z rynku niemieckiego. Warsztat p. Grzegorza to wyjątkowo uporządkowany obiekt średniej wielkości o trzech stanowiskach. Każde z nich jest wyposażone w podnośnik, z czego 2 są urządzeniami nożycowymi, trzeci to klasyczny 2-kolumnowy.

 

Serwis dysponuje bardzo szerokim zapleczem urządzeń, w tym stanowiskiem do serwisu opon i kolejnym do układu klimatyzacji. Do diagnostyki służą dwa testery: Mega Macs 56 i Foxwell.

 

W warsztacie można dokonać wszystkich napraw samochodów osobowych i dostawczych, ze szczególnym akcentem na ulubione przez szefa elementy- układy rozrządu, sprzęgła i klimatyzację.

 

 Mile widzianymi w warsztacie pojazdami są Mercedesy i cała grupa VW, ale klientami są właściciele samochodów wszystkich marek. Wśród nich pod szczególną opieką są też tak wyjątkowe okazy jak Ford Pilot i Rover P60 , obydwa z 1948 roku. To poniekąd efekt rozległego doświadczenia p. Grzegorza, obejmującego też naprawy starych Jaguarów czy pojazdów rolniczych.

 

Prywatnie szefa wspiera żona- p. Anna i dwóch synów, z których jeden kształci się na mechanika. Wszyscy są miłośnikami psów, a najbardziej okazały owczarek niemiecki jest doskonałym uzupełnieniem systemu alarmowego w warsztacie.

 

Rafał Kędziorek

Manager ds. Rozwoju sieci N!Auto/N!Truck