Auto Euro

Auto Euro

 

 

Firma AUTO EURO S.A. została utworzona w 1991 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycje na lubelskim rynku motoryzacyjnym.

Specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z największymi producentami części zamiennych z całej Europy, którzy swoje wyroby dostarczają na linie montażowe wszystkich znanych producentów samochodów, firma oferuje  produkty najwyższej jakości.

 

AUTO EURO S.A. jest członkiem założycielem SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych).

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferują bogatą paletę asortymentową, systematycznie wzbogacaną o nowe artykuły. Swoją ofertę kierują do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własny tabor, a także do klientów indywidualnych. Dział sprzedaży tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy zawsze mogą służyć fachową poradą. Firma zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, nowoczesne formy komunikacji oraz szybką i skuteczną realizację dostaw. Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie  klientów, każdy partner handlowy ma swojego przedstawiciela, z którym ma możliwość indywidualnego negocjowanie warunków współpracy.

 

Obecnie Firma posiada 10 oddziałów na terenie Polski.

 

www.autoeuro.com.pl