AUTO EURO dołącza do grupy NEXUS

AUTO EURO dołącza do grupy NEXUS
20.03.2004

 

AUTO EURO dołącza do grupy NEXUS

 

Firma AUTO EURO S.A. została utworzona w 1991 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycje na lubelskim rynku motoryzacyjnym.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z największymi producentami części zamiennych z całej Europy, którzy swoje wyroby dostarczają na linie montażowe wszystkich znanych producentów samochodów oferujemy produkty najwyższej jakości.
 

AUTO EURO S.A. jest członkiem założycielem SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych).

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, systematycznie wzbogacaną o nowe artykuły. Naszą ofertę kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własny tabor a także do klientów indywidualnych. Nasz dział sprzedaży tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy zawsze mogą służyć fachową poradą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, nowoczesne formy komunikacji oraz szybką i skuteczną realizację dostaw. Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów, każdy nasz partner handlowy ma swojego przedstawiciela, z którym ma możliwość indywidualnego negocjowanie warunków współpracy.

 

Obecnie Firma posiada 10 oddziałów na terenie Polski.

 

http://www.autoeuro.com.pl/