Inter Land Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

 

 

 

Inter Land Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

Spółka Inter Land to wspólna platforma zakupowa dwóch dystrybutorów, Inter Parts Sp. z o.o.  i Auto Land S.A. Dział zamówień spółki zlokalizowany jest na ulicy Leonharda 5a w Olsztynie, natomiast centrum logistyczne Inter Landu znajduje się w Stawigudzie, przy ulicy Jarzębinowej. Od 1 stycznia 2015 r. Inter Land reprezentuje na polskim rynku międzynarodową grupę zakupową Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie.

 

 

Inter Parts

 

Firma Inter Parts Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Stawigudzie k. Olsztyna. Doskonałe relacje, wypracowane z klientami pozwoliły na przełomie lat na dynamiczny rozwój dystrybucji Inter Parts, dzisiaj firma zajmuje ważne miejsce w gronie liderów polskiego rynku aftermarketowego. Inter Parts specjalizuje się w sprzedaży samochodowych i motocyklowych części zamiennych oraz akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. Dzięki bezpośredniej i wieloletniej współpracy z największymi producentami z całego świata, Inter Parts oferuje produkty najwyższej jakości, które dystrybuowane są poprzez sieć oddziałów własnych oraz hurtowni partnerskich.

 

 

Auto Land

 

Auto Land Polska S.A. to jeden z liderów polskiego rynku aftermarketowego, z siedzibą w Olsztynie. Rozbudowana sieć dystrybucji, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Firma Auto Land specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. Dystrybucja ALP oparta jest na zapewnieniu optymalnego serwisu, szerokiej oferty i dostępności towarów. Ważnym elementem profesjonalnej obsługi jest sprawna logistyka. Firma posiada własną flotę samochodową, która dostarcza towar w systemie tras dziennych i nocnych dwukrotnie w ciągu doby. Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 130.000 pozycji magazynowych.