N!Connecting Days w Gdyni

N!Connecting Days w Gdyni
08.10.2019

Trzeci doroczny N! Connecting Days dla Europy Środkowej odbyły się w dniach 30.09- - 01.10 nad brzegiem Morza Bałtyckiego. W tym roku, po raz pierwszy, wydarzenie  zostało  zorganizowane przez NEXUS Central Europe we współpracy z NEXUS Nordic Baltic.

W dwudniowej imprezie w Polsce, w hotelu Courtyard by Marriott, Gdynia Waterfront, wzięło udział ponad 110 partnerów i dostawców, którzy omawiali potencjalne możliwości biznesowe w regionie.

Podczas sesji plenarnej uczestnicy zostali zapoznani z bieżącymi  inicjatywami i planami na najbliższą przyszłość, a  także mieli okazję poznać najnowsze trendy w rozwiązaniach oprogramowania B2B. Następnie odbyli szereg spotkań biznesowych.

Spotkanie zostało wzbogacone o aktywność napędzaną adrenaliną, podczas której  wszystkie "pomarańczowe" zespoły mogły wziąć udział w ekscytujących wyścigach łodzi motorowych.

NEXUS Central Europe i NEXUS Nordic Baltic - nowo utworzona organizacja regionalna, mają odpowiednio 20 i 9 członków ze środkowej i północnej części Europy.