Nexus Automotive Ukraine

Nexus Automotive Ukraine

 

Nexus Automotive Ukraine (NAU) to nowy sojusz, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności firm działających na regionalnym rynku dystrybucji części zamiennych. Spółka Nexus Automotive Ukraine LLC powstała w grudniu 2016 r. poprzez porozumienie zawarte pomiędzy liderami w branży motoryzacyjnej na Ukrainie. 

NAU jest regionalnym przedstawicielem globalnej grupy zamówień NEXUS Automotive International (N!), Aktualnie reprezentowanej w 128 krajach.

Głównym celem NAU jest stworzenie dodatkowej wartości i możliwości dalszego rozwoju dla członków w zakresie łańcucha dostaw.

Nasi partnerzy stali się wiodącymi dystrybutorami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.

 

Partnerzy:

                 

Auto Trade Company

 

 

Auto Trade Company jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 1995 roku firma przestrzega zasad budowania długoterminowych otwartych i przejrzystych relacji partnerskich. FIirma obsługuje 893 stałych Klientów bazując na 48 partnerach, którzy są z nią od początku jej istnienia. Dziś Auto Trade Company jest jednym z wiodących importerów-dostawców komponentów samochodowych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie i współpracuje z 38 producentami części samochodowych.

 

 

 

Autofastera Ltd

 

 

Założona w 1999 r. Autofastera Ltd jest najbardziej doświadczoną firmą w dziedzinie części zamiennych do europejskich pojazdów użytkowych na Ukrainie.

Z czasem, holding AUTOFASTERA Truck Parts Group skonsolidował profesjonalną kadrę, dobrze rozwiniętą sieć oddziałów na Ukrainie, magazyn centralny, szybką logistykę, innowacyjne rozwiązania IT. W  portfolio Firmy  znajduje się  wielu czołowych światowych producentów. Wszystko to pozwala Autofastera Ltd. zaspokoić potrzeby ukraińskiego rynku wtórnego oraz budować długotrwałe i pełne zaufania relacje z zagranicznymi partnerami biznesowymi i klientami na Ukrainie.

Powierzchnia magazynowa 6000 m², 30 000 sztuk w magazynie, 10.000 partnerów biznesowych na Ukrainie, udział w międzynarodowym sojuszu NEXUS umożliwiają firmie AUTOFASTERA Truck Parts Group dalszy rozwój. Autofastera Ltd. dąży do osiągnięcia doskonałej jakości usług dla właścicieli pojazdów użytkowych, usług i innych klientów, stale angażując się w podnoszenie profesjonalnej wiedzy i umiejętności zarówno swoich pracowników, jak i pracowników ukraińskich partnerów. Udzielanie pomocy, zaspokajanie potrzeb naszych klientów za pomocą wysokiej jakości części zamiennych po przystępnej cenie w krótkim czasie, otrzymywanie wdzięcznych pozytywnych opinii - to najlepsza ocena pracy AUTOFASTERA Truck Parts Group. 

  

 

Auto Standard Group

Auto Standard Group zrzesza firmy które z powodzeniem dostarczają części zamienne klientom od ponad 20 lat. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi firma jest jednym z największych na Ukrainie dostawców w branży dystrybucji części zamiennych. Sprzedaż realizowana jest poprzez sklepy, hurtownie, sieci handlowe, stacje paliw i sprzedaż bezpośrednią. Firma posiada dwa główne biura w Kijowie i Lwowie oraz liczne magazyny lokalne na terenie Ukrainy.

 

Bastion

 

 

Firma "Bastion" (LTD "Spec - autotechnika - M") jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych. Od momentu powstania w 2000 r. Firma angażuje się w budowanie długoterminowych, otwartych  i przejrzystych partnerstw z dostawcami, producentami i kupującymi. Strategia rozwoju opiera się na zasadzie sekwencyjnego przemieszczania się z jednego etapu do drugiego. Na każdym z tych etapów rozwoju osiąga najlepsze wyniki i gromadzi doświadczenie, wiedzę, umiejętności. 

Dziś "Bastion" jest jednym z wiodących dostawców części zamiennych do samochodów zagranicznych i krajowych na Ukrainie.   Asortyment jest tworzony zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku. Klientom oferuje szeroki zakres usług, w tym różnorodne opcje płatności, elastyczny system zniżek, zoptymalizowaną formę wprowadzania zamówień, dostawę towarów, własną platformę informatyczną do wyboru części samochodowych, stałe szkolenia holdingowe, promocje, informacje i wsparcie techniczne, dostarczanie certyfikatów jakości i gwarancji dla wszystkich dostarczonych produktów. Zaufanie partnerów biznesowych zobowiązuje Firmę do ciągłego rozwoju, modernizowania procesów biznesowych i  dążenia  do bycia stabilnym partnerem i liderem rynku.

 

 

 

Strans

 

 

Firma Strans jest niezależnym dystrybutorem części zamiennych od 2005 roku. Firma stworzyła najbardziej kompletny asortyment produktów do samochodów ciężarowych, autobusów i innego specjalistycznego sprzętu , zgodnie z wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku części samochodowych. Obecnie asortyment składa się z 64 grup towarów i ponad 50 000 sztuk części zamiennych. Strans współpracuje z ponad 100 dostawcami, aby zaspokoić potrzeby właścicieli samochodów i zapewnić najszerszą gamę produktów. Dla wygody swoich klientów Strans wprowadził własną usługę kurierską, otworzył sieć sklepów na terenie całej Ukrainy i stworzył sklep internetowy. Priorytetm Firmy jest to, aby każdy klient otrzymał niezbędne części zamienne w ciągu 24 godzin!

 

AVD Trade jest oficjalnym dystrybutorem części zamiennych do pojazdów pasażerskich i użytkowych. Szybko rozwijająca się, zyskująca zaangażowanie większości klientów w regionie, firma przechodzi na inny poziom rozwoju w 2012 roku i chce zostać krajowym dystrybutorem części samochodowych. AVD Trade doskonale łączy europejski poziom przygotowania, planowania i współpracy we wszystkich procesach biznesowych w firmie.