Nissens - nowy dostawca

Nissens - nowy dostawca
03.06.2024

Nissens to wiodący producent kompletnych rozwiązań z zakresu układów chłodzenia i klimatyzacji, z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku.

 

Marka posiadająca szeroką ofertę produktów premium, która pokrywa aż 97% poruszających się po europejskich drogach pojazdów, ukierunkowana na nieustanne poszerzanie oferty produktowej, w tym o produkty do najnowszych aut hybrydowych i elektrycznych.

Oferta Nissens to ponad 10.000 referencji, które odpowiadają prawie 40.000 numerów OE, w zakresie chłodzenia silnika, klimatyzacji oraz wydajności i emisji silnika, do auto osobowych, dostawczych oraz ciężarowych i autobusów.

 

Nissens to również wartości dodane, które wyróżniają produkty, jak chociażby skraplacze dodatkowo zabezpieczone antykorozyjnie oraz napełnione gazem obojętnym, chłodnice cieczy z podwójnie zaginanymi żaluzjami,

czy też standard „First Fit” (produkty w komplecie z dodatkowymi elementami złącznymi/montażowymi) gwarantujący łatwy i szybki montaż.

Dzięki globalnej organizacji i 22 centrom sprzedaży i dystrybucji Nissens może zaopatrywać motoryzacyjny rynek IAM na szeroką skalę, dostarczając rozwiązania dostosowane do wymagań rynków lokalnych.

Nissens posiada duży magazyn logistyczny w Polsce. Termin na złożenie zamówienia ekspresowego z naszego magazynu jest jednym z najlepszych w branży – zamówienia na ekspresy złożone do 18:00 są dostarczane kurierem na kolejny dzień roboczy!

 

Nissens to także wsparcie klienta: portal ekspertów Nissens oraz katalog online dostępny dla każdego

 

Zapraszamy do współpracy!