Nowy Partner Filtron!

Nowy Partner Filtron!
29.05.2024

FILTRON – marka filtrów z polskim rodowodem od 2016 roku należy do firmy MANN+HUMMEL, która jest obecnie światowym liderem w dziedzinie technologii filtracji i czołowym dostawcą oryginalnych filtrów.

Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych i zaawansowanych technologii stosowanych w zakładach produkcyjnych firmy. Za produkcję filtrów marki FILTRON odpowiedzialnych jest ponad 2000 specjalistów.

Zakłady produkcyjne, w których produkowane są filtry marki FILTRON spełniają restrykcyjne wymagania norm ISO 14001:2015 oraz IATF 16949. Kontrolowane są zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. W nowoczesnym laboratorium używa się do tych celów ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami.

 

Marka FILTRON ułatwia pracę mechanikom. Jak?:

  • odmienne kolory opakowań dla poszczególnych typów filtrów i łatwe do zapamiętania numery,
  • kompletny system informacji o filtrach, proste i szybkie sprawdzenie zastosowania lub specyfikacji danego filtra dzięki systematycznie aktualizowanemu katalogowi,
  • instrukcje montażu filtrów w wersji papierowej i w postaci filmów VIDEO,
  • darmowe interaktywne szkolenie internetowe dla każdego mechanika i sprzedawcy.

 

Dodatkowo hurtownie, sklepy i serwisy motoryzacyjne mogą zgarniać nagrody za zakupy filtrów marki FILTRON w dedykowanym programie promocyjnym FILTRON BENEFIT. Obecnie to ponad 5000 zadowolonych uczestników. Dołącz do nich już dziś!