NOWY PARTNER PROGRAMU NEXUSAUTO W POLSCE!

NOWY PARTNER PROGRAMU NEXUSAUTO W POLSCE!
14.04.2023

Historia ATE rozpoczyna się w 1906 roku od założyciela Alfreda Tevesa, który jeszcze na początku ubiegłego stulecia uświadomił sobie wielkie możliwości, jakie tkwią w wówczas jeszcze dość młodym rynku motoryzacyjnym. Od samego powstania ATE pełni rolę pioniera w dziedzinie hamulców i innych elementów pojazdów. ATE to nie tylko nierozłączna część historii motoryzacji – to także jej znaczący współtwórca.

 

Wprowadziliśmy na rynek liczne innowacje: od hamulca hydraulicznego po ABS: od początku ATE wzbogaca rynek nowościami wytyczającymi kierunek.

 

Nasza marka jest jedną z najstarszych i odnoszących największe sukcesy marek na rynku hamulców. Dziś jesteśmy częścią firmy Continental: jednego z największych dostawców międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych, posiadamy wiedzę ekspercką w zakresie całego sektora automotive.

 

Nasze kompetencje w zakresie badań, produkcji oraz zakres dostaw uczyniły z nas dostawcę części pierwszego montażu dla wiodących na świecie dostawców przemysłu motoryzacyjnego. Te same kompetencje czynią nas również faworytem w segmencie Aftermarket.

 

W ATE doświadczenie i tradycja łączą się z fachowością i kompetencją. Właśnie dzięki tym cechom osiągnęliśmy to, z czym dziś kojarzona jest marka ATE: jakość i innowacyjność w dziedzinie techniki hamulcowej. I chociaż jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o hamowanie, naszego sukcesu nie da się zahamować od ponad stu lat. Dzięki naszym produktom i usługom zajmujemy dziś czołową pozycję na niemieckim wolnym rynku części zamiennych, łącząc w ramach koncernu Continental kompetencje OE.

 

Oferujemy wysokiej jakości komponenty hamulcowe w jakości OE - elementy eksploatacyjne, części hydrauliczne, płyny hamulcowe i komponenty elektroniczne.

 

Uważamy, że wiedza jest podstawą sukcesu. Pomagamy warsztatom w nabyciu odpowiednich kompetencji oraz wzmocnieniu i utrwaleniu ich pozycji na rynku. W nowoczesnym centrum szkoleniowym ContiAcademy w Warszawie nasi eksperci przekazują aktualną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne: od techniki hamulców aż po specjalistyczne szkolenia w zakresie nowych technologii, na przykład technika wysokonapięciowa. W ten sposób można skorzystać z kompetencji całego koncernu Continental.