Oferta NexusAuto

Nexus Automotive International SA jest globalnym organizatorem sieci warsztatowej. W Polsce i krajach ościennych za tworzenie sieci warsztatów NexusAuto odpowiada Nexus Automotive Central Europe Sp. z o.o. (N!ACE).

 

Projekt stworzenia nowej międzynarodowej sieci NexusAuto i NexusTruck  powstał w 2016 roku, pierwsze umowy z warsztatami w Polsce zostały podpisane w drugiej połowie 2017 roku.

 

 

Absolutnym priorytetem jest chęć wspólnego rozwoju w ramach projektu NexusAuto. Wymagana jest też współpraca handlowa z wybranym Partnerem  Nexus.

 

Na terenie obiektu muszą znajdować minimum 2 stanowiska naprawcze, wydzielone biuro obsługi wraz z poczekalnią i miejsca parkingowe dla klientów. Wymogiem jest  również wysoki standard utrzymania czystości i dedykowane miejsce na plakaty serwisowe, dyplomy, certyfikaty i materiały audio wizualne. Koniecznością jest udział w szkoleniach i akcjach reklamowych organizowanych przez NexusAuto i dystrybutora.

 

Zapraszamy do współpracy warsztaty o uznanej na rynku renomie bez względu na profil działalności.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------