Tegoroczna konferencja NexusAuto

Tegoroczna konferencja NexusAuto
19.10.2021

Tegoroczna ogólnopolska konferencja NexusAuto już za nami.

Wydarzenie odbyło się 15-16 października w Natural Hotel w Warlitach Wielkich niedaleko Ostródy. W evencie wzięła udział zdecydowana większość Szefów warsztatów Sieci NexusAuto w Polsce, osoby reprezentujące wszystkich Dystrybutorów, komplet 15 Partnerów wspierających program, a także liczni przedstawiciele największych światowych producentów części samochodowych i wyposażenia warsztatów.

Konferencja rozpoczęła się częścią targową z dużą ilością branżowych konkursów na prawie każdym stoisku. Szef Partnera Technicznego, radomskiej firmy BETiS, Pan Sławomir Olszowski omówił najciekawsze zmiany dotyczące warsztatów niezależnych w Polsce i perspektywy dla naszego rynku.

Po targach Pan Adam Klimek reprezentujący TotalEnergies poprowadził ciekawe spotkanie w trakcie którego podzielił się z uczestnikami swoimi ogromnymi doświadczeniami z praktyki warsztatowej.

Ostatnim punktem eventu był wieczorny bankiet z oficjalnymi przemówieniami,  rozstrzygnięciami rozegranych konkursów, częścią artystyczną i zabawą do późna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział, wsparcie i wspaniałą atmosferę podczas całego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na rok przyszły i na dziesiątki innych mniejszych spotkań zaplanowanych przed kolejną NexusAutoConference 2022.